שיקום בראש שקט

שיקום בראש שקט - השיטה
GRC מרכז שיקום בגליל,  משרת מטופלים מכל קצוות הארץ, אשר נמצאים אחרי ניתוח אורתופדי, ספגו פגיעות נוירולוגית או מוטוריות כתוצאה ממחלה או תאונה, קטיעות גפיים, ירידה תפקודית כללית ועוד. כל מטופל משוייך למלווה אישי, המשמש כתובת לכל צורך החל מרגע הזמנת חבילת השיקום, ועד אחרי שהטיפול מסתיים והמטופל חוזר לקהילה. 

מרכז GRC שם לו למטרה להפוך כל אתגר טיפולי שעומד בפני המטופל לתהליך רגוע ומעצים ולאפשר לו ולמשפחתו שקט נפשי. במקום פיקוח אישי או משפחתי על תהליך השיקום ומרוץ אחר רופאים ומטפלים שונים, המטופל ב- GRC מקבל במקום אחד את כל הטיפולים להם הוא זקוק ברמה הגבוהה ביותר לצד ליווי אישי וחם.

לשם כך פותחה שיטת טיפול בשם "טיפול בראש שקט", המאפשר למטופל להקדיש את כל משאביו הגופניים והנפשיים בתהליך השיקום המאתגר, במטרה להיטיב עם איכות חייו והשתלבות חזרה בחיי הקהילה.
  
מהי שיטת טיפול  'שיקום בראש שקט': 
תכניות טיפול אישיות, צוות מקצועי מוביל בארץ ונופש שיקומי מפנק..

בבסיס השיטה נמצא החיבור בין צרכים פיסיים ורפואיים ובין הצורך לספק למטופל סביבה רגועה ומעצימה בתהליך השיקום. אלה חוברים יחד במסגרת סדרת טיפולים אינטנסיבית של מספר שעות מידי יום ומערך תומך של פיזיותרפיסט בליווי אישי ואפשרות שילוב עם נופש שיקומי מלא.

כמרכז שיקום רפואי פרטי, הראשון מסוגו בארץ, נפתחה האפשרות למערך טיפולי מותאם אישית לכל מטופל ומטופל, תוך ליווי אישי חם ותומך.

השיטה כוללת:
 תכניות טיפול המותאמת אישית בדיוק לצרכים וליכולות של כל מטופל, ומערך טיפולים רב מקצועי על ידי סגל  עתיר ניסיון, בראשות ד"ר עופר קרן, מומחה שיקום וותיק ועתיר ניסיון, לשעבר, בין השאר, ר מנהל מחלקת שיקום נפגעי ראש בבי"ח "שיבא" תל השומר, ומר אריה בורשטין.  אליהם חובר הפיזיותרפיסט האישי של המטופל ויחד הם מגבשים תכנית הטיפול השיקומי..

ליווי אישי וצמוד של הפיזיותרפיסט המטפל, אשר גם דואג למערך הטיפולים השונים מול המומחים השונים וזמין וקשוב למטופל בכל עת בכל היבטי סדרת הטיפולים.

נופש שיקומי מלא שהופך את סדרת הטיפולים לחוויית שיקום אינטנסיבית, אך גם מפנקת ומרגיעה..
מול נוף גלילי קסום מחכה למטופלים צימר מעוצב, יוקרתי ומפנק, שלוש ארוחות מלונאיות, כיבוד קל לאורך היום ומערך הסעות מלא בין הצימר למרכז הטיפולים.

ייחודי בישראל: תכנית טיפול מותאמת אישית על ידי צוות רפואי בכיר
אחד הדגשים הגדולים ביותר בתכנית שגובשה ומיושמת ב-GRC, מרכז השיקום בגליל, הוא היחס האישי לכל מטופל ומטופל.

בשלב הראשון המטופל נפגש עם הפזיותרפיסט שיטפל בו אישית וילווה אותו לאורך כל סדרת הטיפולים. בשיחה אישית ימפו יחד את הצרכים, היכולות והבקשות של המטופל.

בשלב השני, הסגל המקצועי המנוסה בהובלת ד"ר עופר קרן ומר אריה ברנשטין, מגבש לכל מטופל תכנית רב-תחומית אישית על פי ניתוח המצב הגופני ואבחון פרטני של כל מטופל. 

 הפיזיותרפיסט האישי מלווה את המטופל באופן צמוד לאורך כל תקופת השיקום, הן מול מערך המטפלים השונים והם בהיבטים של האירוח, לשביעות רצון ושקט נפש מלאים של המטופל..

תפקידם של אנשי הצוות ותכנית 'שיקום בראש שקט' לא מסתיים בסיום הטיפולים - צוות המרכז מלווה את המטופל בהשתלבות הדרגתית בקהילה ומכיר לו כלים חיוניים לחזרה לתפקוד השוטף.

הטכנולוגיה המובילה בעולם השיקום הרפואי
על פי שיטת הטיפול הייחודית של GRC, השילוב בין מערך טיפולים רב מקצועי מותאם אישית, מיכשור מתקדם ונופש שיקומי בצימר מפנק וגלילי, יוצרים מארג של שירות מקצועי ללא פשרות.

המרכז כולל חדרי טיפולים מרווחים, מעוצבים ומאובזרים בציוד ועזרים המתקדמים ביותר בעולם השיקום הרפואי. 
בחדר הטיפולים שלנו תמצאו גם את חוד החנית בטכנולוגיה העולמית בתחום - מערכת Rehab Cube הרותמת את טכנולוגיית המציאות המדומה לטובת תהליך השיקום. המערכת הנמצאת ב-GRC היא היחידה מסוגה בישראל ובמזרח התיכון, והיא יובאה ע"י המרכז משוויץ, מובילה עולמית בתחום.

חוויה טיפולית ללא פשרות
שיטת 'שיקום בראש שקט' היא הרבה מעבר לסיסמה - מדובר בדרך חיים ובחזון של מרכז GRC, שרואה את המטופל ורווחתו במרכז.
השילוב המושלם בין צוות רפואי מוביל, טיפולים מתקדמים ומקצועיים, ליווי אישי ואירוח חווייתי מול הנוף הירוק והמרגיע, יוצרים מעטפת מלאה ותומכת המבטיחה למטופל מקסימום תוצאות ושקט נפשי לו  ולבני משפחתו .. כי ב- GRC הטיפול הוא ללא פשרות!
 
צלצלו 8363* או מלאו את הפרטים:
* שם:
* דוא"ל:
טלפון:
עיר/ישוב
נושא הפניה:
נא לפרט את הפניה
מאשר קבלת דיוור