תכנית אימון חווייתית לספורטאים ושיקום פציעות ספורט

מרכז השיקום גליל GRC גאה להציג תוכנית אימון ופיזיותרפיה ייעודית לשיקום פציעות ספורט בליווי פיזיותרפיסט צמוד וצוות רפואי רב-תחומי, בראשות ד"ר עופר קרן, בד בבד עם תכנית רפואית מתקדמת המבטיחה מקסימום תוצאות במינימום זמן ושימוש במכוני הכושר שלנו שפתוחים בכל עת! אנו מזמינים אתכם לייעוץ ראשוני ולטיפול התנסות ראשון בליווי פיזיותרפיסט מוסמך – ללא עלות וללא כל התחייבות, בתאום מראש.
שיקום פציעות ספורט
בשילוב תכנית רפואית מתקדמת שתשאיר אתכם על המסלול

תוכנית האימון במרכז שלנו כוללת אימוני כושר שוטפים לספורטאים. היא ממוקדת ומשפרת את מהירות התגובה, את הזריזות, סיבולת לב-ריאה, כוח, מיומנויות קוגניטיביות ואת כושר הריכוז, ומשולב בה טיפול חדשני ובלעדי ב- RehabCube- מערכת חכמה ומתקדמת, אשר פותחה בשוויץ במיוחד עבור ספורטאי צמרת, לאימון בטכנולוגיית מציאות משולבת. האימונים הם חווייתיים, נערכים בחדר כושר מעוצב ומרווח המאובזר במכשור המתקדם ביותר, אפשר להתאמן בקבוצות או באימון אחד על אחד וכמרכז רפואי חיוני ניתן להתאמן אצלנו לאורך כל ימות השנה.
במרכז השיקום גליל GRC גם תוכנית אימון ופיזיותרפיה ייעודית לפציעות ספורט בליווי פיזיותרפיסט צמוד וצוות רפואי רב-תחומי, בראשות ד"ר עופר קרן, בד בבד עם תכנית רפואית מתקדמת המבטיחה מקסימום תוצאות במינימום זמן. 

ז'אן ז'ירודו כתב כי "ספורט הוא שפתו הבינלאומית של המין האנושי" ונראה שהוא צדק: ספורט הוא תנועה שאינה זקוקה למילים המחברת אותנו לעצמנו ולאנשים אחרים. ספורט תורם לבריאות באינספור דרכים וכאשר חווים פציעות ספורט הן יכולות לשבש באופן משמעותי לא רק את משטר האימונים כי אם את כול שגרת החיים. 

אנו מזמינים אתכם לייעוץ ראשוני ולטיפול התנסות ראשון בליווי פיזיותרפיסט מוסמך – ללא עלות וללא כל התחייבות, בתאום מראש.
 

לפרטים נוספים על שיקום פציעות ספורט וכן אודות תוכניות אימון גופני לספורטאים בשילוב תוכנית רפואית מתקדמת במרכז שיקום בגליל GRC  צרו קשר באתר או בטלפון: 076-5991221


פציעות ספורט כגון: שברי מאמץ, דלקת שריר, פריצת דיסק, גיד אכילס, טניס אלבו, ברך הרץ, פציעות בקרסול, שין ספליט, קרע בגיד או כאבים בגב, בצוואר ובכתפיים הן מנת חלקם של רצים, רקדנים, רוכבי אופניים, שחיינים ואתלטים רבים, וטיפול פיזיותרפי מותאם אישית המשלב תוכנית אימונים לספורטאים במרכז השיקום גליל GRC יכול להשיב אתכם בחזרה למסלול...

מהן הסיבות לפציעות ספורט?


הסיבות לפציעות ספורט הן שונות ומגוונות. חלקן הן תוצר על עומס יתר, אחרות מופיעות כתוצאה מהעדר חימום או מנוחה, פציעות ספורט אחרות יכולות לנבוע מביצוע תנועה חדה, סיבוב או מתיחה ואחרות בשל שחיקה. בנוסף, גם מחלות, נטייה גנטית, פציעות קודמות, ציוד לא בטיחותי, משקל גוף ואפילו ביש מזל או מזג אוויר קשוח יכולים לחולל פציעות ספורט.
פציעות ספורט יכולות להופיע בזמן אימון, במאמץ או להתגלות בעת מנוחה, ואנחנו יודעים שלצד כאבים עזים ונטרול הפעילות הן גורמות גם לתסכול, חששות, מתח וסבל מנטאלי רב.

נולדו לרוץ


ריצה, המהווה גם ענף ספורט העומד בפני עצמו וגם נמצאת בבסיסם של סוגי ספורט ואתלטיקה רבים אחרים, חושפת את הספורטאי לרפרטואר רחב של פציעות ספורט, ביניהן:
 
שברי מאמץ – אלו הם סדקים זעירים בעצמות פלג הגוף התחתון המופיעים בשל עומס מתמשך או שימוש יתר בכף הרגל, בעצם המסרק, בעצם השוקה ולעיתים בעצם הירך, והם אינדיקציה לכך שתאי העצם מתקשים להתחדש לאחר פעילות גופנית. ניתן לזהות שברי מאמץ באמצעות בדיקת מיפוי עצמות או על ידי אבחון עצמי: כאשר חשים כאבים ברגליים שהולכים ומתגברים במהלך הריצה וכן ככל שהעומס גובר, אך הכאבים נחלשים רק מעט בעת מנוחה. הטיפול בשברי מאמץ כולל פיזיותרפיה, מנוחה, תרופות לשיכוך כאבים וחזרה הדרגתית לפעילות, במקרים מאוד נדירים בהם יש בעיה של אספקת דם יידרש ניתוח, ולאחריו יהיה צורך בשיקום פיזיותרפי.
 
תסמונת הרצועה האיליו-טיביאלית  ITBS – תסמונת זו שכיחה מאוד בקרב רצים, אך היא נפוצה גם בקרב רוכבי אופניים, כדורגלנים, העוסקים בסקי, כדורגלנים, שחקני הוקי וכן בקרב לוחמים. היא תוצאה של ריצה תכופה בעליות וירידות, ריצה למרחקים ארוכים מאוד, ריצה על משטחים לא אופטימליים, אימון-יתר, שחיקה של מרחיקי הירך או סיבוב פתאומי וחד של עצם השוקה. התסמונת גורמת להתפתחותה של דלקת הבאה לידי ביטוי בכאבים חדים בצד החיצוני של הברך בעת ביצוע תנועות מחזוריות. ניתן לזהות אותה כשהיא בהתחלה כאשר פעולות חוזרות ונשנות כגון כפיפה ויישור של הברך גורמות לכאבים בצד הלטראלי של הברך בתום האימונים, וכשהיא מחמירה – הכאבים יופיעו כבר בתחילת האימון ואפילו בעת מנוחה. הטיפול בתסמונת כולל פיזיותרפיה לשיפור המוביליות של הפיקה, תרופות נוגדות דלקת ובמקרים בהם הדלקת חוזרת ונשנית – ניתוח, ולאחריו שיקום פיזיותרפי.
 
דלקת בגיד אכילס – דלקת זו נובעת מהתקצרות שרירי השוק, וביתר שאת מקיצור שרירי התאומים האחוריים, והיא גורמת לנפיחות באזור העקב, לגירוי, לנוקשות הרגל ולכאבים עזים. אימונים אינטנסיביים, העדר חימום, טראומה פיזית או חבלה הם מהסיבות הנפוצות לדלקת בגיד אכילס אך גם סטרואידים או הליכה ממושכת על נעלי עקב יכולים לגרום להופעתה. ניתן לזהות את הדלקת כאשר חשים כאבים משמעותיים כבר בתחילת כל אימון אשר פוחתים עם התקדמות האימון. הדלקת מתפתחת באופן הדרגתי ומחלימה באיטיות. הטיפול בדלקת כולל פיזיותרפיה, תרופות נוגדות דלקת ובמקרים נדירים יידרש ניתוח, ולאחריו - שיקום פיזיותרפי.
 

מרכז השיקום גליל GRC – תוכנית אימון לספורטאים ברמה אחרת

 
התוכנית היא אינטראקטיבית וכוללת אימוני כושר שוטפים בקבוצה או ליחידים בחדר כושר חדיש וטיפול פיזיותרפי בפציעות ספורט כמו: טניס אלבו, דלקת שריר, פציעות ריצה, שברי מאמץ ועוד. 
מרכז השיקום גליל GRC משמש בית חם ותומך לספורטאים, רקדנים ואתלטים מכל רחבי הארץ - מקצועיים וחובבים כאחד. הצוות מונה מאמנים, פיזיותרפיסטים מומחים, מרפאים בעיסוק ורופאים ותוכניות האימון לספורטאים הסובלים מפציעות ספורט נבנות בהתאמה אישית ומאפשרות חזרה לפעילות גופנית, לשגרת האימונים, לתחרויות ולאורח חיים פעיל.
אנחנו מזמינים אתכם לייעוץ ראשוני ולטיפול התנסות ראשון בליווי פיזיותרפיסט מוסמך – ללא עלות וללא כל התחייבות, בתאום מראש.

לפרטים נוספים על שיקום פציעות ספורט וכן אודות תוכניות אימון גופני לספורטאים בשילוב תוכנית רפואית מתקדמת במרכז שיקום בגליל GRC  צרו קשר באתר או בטלפון: 076-5991221מאמרים

שיקום לאחר ניתוח החלפת מפרק ירך, החלפת ברך וניתוח מניסקוס

שיקום לאחר ניתוח החלפת מפרק ירך, החלפת ברך וניתוח מניסקוס

אתם לא לבד. אנו במרכז השיקום גליל GRC יודעים כי ההחלמה לאחר ניתוח החלפת מפרק ירך, ניתוח מניסקוס וניתוח החלפת ברך היא מאתגרת ומציעים מעטפת שירותי שיקום שתשיב אתכם הביתה במהרה ותאפשר לכם לחזור לאורח חיים פעיל וקרוב ככל הניתן לחיי השגרה.

אוסגוד שלטר

פיזיותרפיה רפואית לילדים ונוער הסובלים ממחלת אוסגוד שלטר

אם ילדכם אובחן במחלת אוסגוד שלטר (Osgood-Schlatter disease) אז חשוב ראשית להבין כי מדובר בליקוי רווח מאוד בבני נוער, ולמרות שהשם אולי נשמע מעט ערטילאי, אם מזהים את הליקוי מוקדם ומקבלים את הטיפול הנכון בזמן הנכון - אין סיבה לדאגה. במרכז השיקום גליל GRC תוכנית שיקום ייעודית ומותאמת אישית לילדים ובני נוער שאובחנו במחלת אוסגוד שלטר.

שיקום ילדים ונוער באמצעות מערכת rehabcube

שיקום ילדים ונוער: טיפולי פיזיותרפיה רפואית לילדים

מיועד למטופלים בעלי שיתוק מוחין, מחלות שריר, שיקום אחרי ניתוחים וקשיים מוטורים עקב מחלות. במרכז השיקום גליל GRC תוכניות שיקום וטיפולי פיזיותרפיה רפואית המותאמים באופן אישי לכל ילד וילדה כך שיספקו פתרון מדויק התומך בצרכים הייחודיים של ילדכם באמצעות תוכניות שיקום מודולריות המשמות מסגרות קישום מלאות או כטיפול משלים למסגרות קיימות.

פיזיותרפיה

פיזיותרפיה

טיפולי פיזיותרפיה במרכז שיקום בגליל - GRC כוללים טיפול ייחודי בשיטת ה-Rehab Cube המאפשר טיפול בעזרת טכנולוגיית המציאות המשולבת. מכשיר זה הוא חוד החנית בטכנולוגיה בתחום,ייבוא אישי משוויץ והיחיד מסוגו במזרח התיכון. במרכז הרפואי צוות פיזיותרפיסטים מוסמך ומיומן המלווה כל מטופל באופן אישי בכל התהליך.

חשיבות אימון גופני מותאם לגיל השלישי  בעידן הקורונה

חשיבות אימון גופני מותאם לגיל השלישי בעידן הקורונה

אורח חיים פעיל ובריא הוא הבסיס למניעה וטיפול בתחלואה כרונית. פעילות גופנית סדירה משמרת ומשפרת את תפקוד מערכת החיסון והחוסן הגופני ועשויה להגן עלינו גם מנזקי הקורונה. אנו ב-GRC מרכז שיקום בגליל מציעים תוכנית אימונים מותאמת במיוחד לגיל השלישי בו היכולת הגופנית שלנו לעמוד בפני פציעות והיכולת של המערכת החיסונית שלנו להתמודד עם פגיעות הולכות וקטנות.

טיפול בכאבי גב

טיפול בכאבי גב

כאב גב הוא מצב שכיח ביותר, שיכול להשפיע על מבוגרים בכל גיל. על פי ההערכות, 20% מכלל האוכלוסייה יפנו בנקודה כלשהי לרופא בעקבות כאבי גב. 80% מהמבוגרים יחוו לפחות אירוע אחד של כאבי גב במהלך חייהם. טיול בכאבי גב במרכז השיקום GRC כולל תוכנית פיזיותרפיה אישית לכל מטופל על פי צרכיו הייחודיים ותכנית שיקום מיוחדת שפותחה בידי צוות רפואי בכיר ולו למען החזרה המהירה לשגרה ולתפקוד מיטבי ככל הניתן.

צלצלו 8363* או מלאו את הפרטים:
* שם:
* דוא"ל:
טלפון:
עיר/ישוב
נושא הפניה:
נא לפרט את הפניה
מאשר קבלת דיוור