שיקום אורתופדי

שיקום אורטופדי רפואי

קום על הרגליים: היתרונות של שיקום אורטופדי מקיף

האם אתה נאבק בהחלמה מניתוח אורטופדי או מפציעה טראומטית? אולי הופניתם לפיזיותרפיה בבית, אבל אתם לא רואים את ההתקדמות הרצויה. ב-GRC, אנו מאמינים ששיקום הוא יותר מסתם פיזיותרפיה - זה עניין של לתת לך את הכלים והתמיכה הדרושים לך כדי לחזור לחיים שלך. תכנית השיקום האורטופדי המקיפה שלנו כוללת לא רק פיזיותרפיה, אלא גם ריפוי בעיסוק, מרפאות תקשורת, ייעוץ פסיכו-סוציאלי, תמיכה בדיאטנית קלינית ורופא שיקומי, ד"ר עופר קרן, כולם עובדים יחד כדי לעזור לך להשיג את המטרות שלך.

במאמר זה, נחקור את היתרונות של שיקום אורטופדי מקיף ומדוע הוא הבחירה הטובה ביותר עבור כל מי שמתאושש מניתוח החלפת מפרקים, קטיעה או התערבויות כירורגיות אורטופדיות אחרות. מזמני התאוששות מהירים יותר ועד ניידות מוגברת ועצמאות, תראה מדוע הגישה הרב-תחומית שלנו יכולה לעשות את כל ההבדל במסע ההחלמה שלך. אז בואו נצלול פנימה ונגלה כיצד נוכל לעזור לכם לעמוד על הרגליים.

במהלך מסע השיקום שלך איתנו, הצוות שלנו יעבוד איתך כדי להגדיר יעדים ואבני דרך המותאמים לצרכים וליכולות הספציפיות שלך. אנו מבינים כי מסע השיקום של כל אדם הוא ייחודי, ואנו מחויבים להעניק טיפול מותאם אישית הרגיש לצרכים האישיים שלך.

עם התמיכה שלנו, אתה יכול לצפות להשיג מגוון של אבני דרך חשובות לאורך מסע השיקום שלך. אלה עשויים לכלול שיפור טווח התנועה שלך, הפחתת כאב ודלקת, החזרת כוח וגמישות, שיפור שיווי משקל וקואורדינציה ולימוד אסטרטגיות הסתגלות שיעזרו לך לבצע פעילויות יומיומיות בקלות רבה יותר.

ב-GRC, אנו גאים להציע שירותי שיקום במימון מלא דרך קופת החולים. המשמעות היא שתוכלו להתמקד בהחלמה שלכם מבלי שתצטרכו לדאוג מהנטל הכלכלי של השיקום.

בנוסף לשירותי השיקום שלנו, אנו מציעים גם מגוון יתרונות נוספים שיכולים לעזור להפוך את מסע השיקום שלך לנוח ומהנה יותר. המתקנים שלנו מצוידים בציוד חדיש, ואנו מציעים מגוון שירותים ופעילויות שיעזרו לכם לשמור על מוטיבציה ומעורבות לאורך מסע השיקום שלכם.

כמה מהיתרונות של בחירת GRC לשיקום הניתוח האורתופדי שלך כוללים:

שיקום מקיף: התוכנית שלנו כוללת לא רק פיזיותרפיה אלא גם ריפוי בעיסוק, ריפוי בדיבור ותמיכה פסיכו-סוציאלית, כולם עובדים יחד כדי למקסם את ההחלמה שלך.

צוות מטפלים מומחים: צוות המטפלים המנוסים והמיומנים שלנו מוקדש לספק לך טיפול ותמיכה מותאמת אישית לאורך מסע השיקום שלך.

מתקנים חדישים: אנו מציעים חדר כושר שיקומי מאובזר עם אפשרויות בלתי מוגבלות לאימון עצמי, המאפשר למטופלים להמשיך לתרגל ולחזק את השרירים גם לאחר סיום פגישת הטיפול.

תוכניות טיפול מותאמות אישית: אנו מתאימים את תוכניות הטיפול שלנו לצרכים ולמטרות הספציפיות שלך, ומבטיחים שתקבל את הטיפול הטוב ביותר האפשרי.

התמקדות בעצמאות: המטרה שלנו היא לעזור לך להחזיר את העצמאות שלך ולשפר את איכות חייך, לכן אנו עובדים איתך לפיתוח אסטרטגיות לניהול פעילויות יומיומיות והתאמה לכל שינוי פיזי.

ניטור והערכה מתמשכים: אנו עוקבים באופן רציף אחר ההתקדמות שלך ומבצעים התאמות בתוכנית הטיפול שלך לפי הצורך כדי להבטיח שתשיג את התוצאה הטובה ביותר האפשרית.

ב-GRC, אנו מחויבים לעזור לך להגיע להחלמה מלאה ומהירה לאחר ניתוח אורטופדי. עם צוות המטפלים המנוסים שלנו לצידך, אתה יכול להיות בטוח שאתה מקבל את הטיפול והתמיכה הטובים ביותר האפשריים לאורך מסע השיקום שלך.

אז אם אתה או אדם אהוב זקוקים לשיקום ניתוח אורטופדי, צור איתנו קשר עוד היום כדי ללמוד עוד על האופן שבו נוכל לעזור לך לעמוד על הרגליים ולהשיב את עצמאותך.

 
להמשך קריאה על שיקום לאחר ניתוח החלפת מפרק- לחץ כאן
להמשך קריאה על שיקום קטועיי רגליים - לחץ כאן
להמשך קריאה על שיקום לאחר ניתוחים כירורגיים אורתופדים אחרים- לחץ כאן 
 
לפרטים נוספים על קבלת התחייבות מקופת החולים לשיקום בGRC לחצו כאן או התקשרו 8363* 
צלצלו 8363* או מלאו את הפרטים:
* שם:
* דוא"ל:
טלפון:
עיר/ישוב
נושא הפניה:
נא לפרט את הפניה
מאשר קבלת דיוור