שיקום נוירולוגי

שיקום נוירולוגי
שיקום נוירולוגי: התגברות על אתגרים והשגת הצלחה 
 
מצבים נוירולוגיים יכולים להיות מאתגרים להפליא הן עבור המטופלים והן עבור יקיריהם. כאן ב-GRC, אנו מתמחים בסיוע לאלה שחוו שבץ מוחי, פגיעה מוחית טראומטית, שיתוק מוחין ומצבים נוירולוגיים אחרים. אנו מבינים את ההשפעה שיכולה להיות לתנאים הללו על חייך ומחויבים לספק את האיכות הגבוהה ביותר של טיפול כדי לעזור לך להשיג את המטרות שלך.

בכל הנוגע לשיקום נוירולוגי, ישנם שני סוגים: אקוטי וכרוני. שיקום אקוטי מתמקד בדרך כלל בסיוע לחולים להתאושש מפציעה או מחלה לאחרונה. זה יכול לכלול טיפול אינטנסיבי כדי לעזור למטופלים להחזיר את הכוח, הניידות והעצמאות שלהם. הצוות שלנו של פיזיותרפיסטים, מרפאים בעיסוק ומרפאי תקשורת מיומנים, יעבדו איתך על מנת לפתח תוכנית שיקום מותאמת אישית העונה על הצרכים הספציפיים שלך.

שיקום נוירולוגי כרוני, לעומת זאת, נועד לעזור לחולים לנהל את הסימפטומים שלהם ולשפר את איכות חייהם בטווח הארוך. זה יכול לכלול טיפול מתמשך, כמו גם ייעוץ פסיכו-סוציאלי ותמיכה מהדיאטנית הקלינית שלנו. הצוות שלנו מחויב לעזור לך להשיג את המטרות שלך, בין אם זה הליכה ללא סיוע, החזרת הדיבור שלך או פשוט הרגשה בטוחה ועצמאית יותר בחיי היומיום שלך.

תוכניות השיקום שלנו ממומנות במלואן על ידי קופת החולים, כך שתוכלו להיות סמוכים ובטוחים שתקבלו את הטיפול הדרוש לכם ללא כל נטל כלכלי. את צוות המטפלים שלנו מוביל ד"ר עופר קרן, רופא שיקומי מוערך ביותר עם ניסיון של למעלה מ-30 שנה. ד"ר קרן מחויב להעניק טיפול מותאם אישית וחומל לכל מטופליו, ומסור לעזור לך להשיג את מטרותיך.

ב-GRC, אנו מאמינים ששיקום הוא יותר מסתם פיזיותרפיה. אנו נוקטים בגישה הוליסטית לטיפול שלך, תוך התייחסות לצרכים הפיזיים, הרגשיים והפסיכולוגיים שלך כדי לעזור לך להשיג את התוצאות הטובות ביותר האפשריות. המטרה שלנו היא לעזור לך להחזיר את העצמאות שלך ולחיות את החיים שמגיעים לך.

אם אתה או אדם אהוב זקוקים לשיקום נוירולוגי, אנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר עוד היום כדי ללמוד עוד על התוכניות והשירותים שלנו. הצוות שלנו כאן כדי לענות על כל שאלה שיש לך ולספק לך את התמיכה והטיפול שאתה צריך כדי להשיג את המטרות שלך.
 

לקריאה נוספת על שיקום לאחר אירוע מוחי- לחץ כאן
לקריאה נוספת על פגיעת ראש טראומתית (TBI) - לחץ כאן
לקריאה נוספת על תהליך השיקום פגיעת ראש טראומתית (TBI) - לחץ כאן
לקריאה נוספת על תסמונת גיליאן ברה- לחץ כאן

לפרטים נוספים על קבלת התחייבות מקופת החולים לשיקום בGRC לחצו כאן או התקשרו 8363* 

צלצלו 8363* או מלאו את הפרטים:
* שם:
* דוא"ל:
טלפון:
עיר/ישוב
נושא הפניה:
נא לפרט את הפניה
מאשר קבלת דיוור