שיקום ילדים ונוער

שיקום ילדים ונוער
שיקום ילדים ונוער: עוזרים לאנשים קטנים לקחת צעדים גדולים 
 
 
כהורים בעצמנו, אנו מבינים שכאשר מדובר בבריאות וברווחה של ילדכם, אין דבר חשוב יותר. זו הסיבה שהצוות שלנו ב-GRC כאן כדי להציע לך ולילדך גישה אכפתית ומותאמת אישית לשיקום. אנו מתמחים בעבודה עם ילדים ונוער עם מגוון מצבים, לרבות שיתוק מוחין, הפרעות גנטיות, פגיעות מוחיות טראומטיות ומצבים נוירולוגיים ואורתופדיים נוספים.
 

צוות המומחים שלנו כולל מטפלים בעלי התמחויות ספציפיות בשיקום ילדים, בראשות רופא השיקום המנוסה שלנו, ד"ר עופר קרן. ד"ר קרן מטפלת בילדים כבר עשרות שנים, ובעלת הבנה עמוקה של האתגרים הייחודיים הנלווים לשיקום ילד. הוא עובד בשיתוף פעולה הדוק עם שאר המטפלים שלנו כדי ליצור תוכניות טיפול אישיות המותאמות לצרכים ולמטרות הספציפיות של כל ילד.

ב-GRC, אנו מאמינים שלכל ילד מגיעה ההזדמנות למצות את מלוא הפוטנציאל שלו, ללא קשר למצבו. יש לנו ניסיון בשיקום מוצלח של מאות ילדים, ואנו בטוחים שנוכל לעזור גם לילדכם. הצוות המנוסה שלנו כאן כדי לתמוך בך בכל שלב של הדרך, מההערכה הראשונית ועד לפיתוח תכנית טיפול מותאמת אישית, ועד לפגישות טיפול שוטפות ועוד.


אנו יודעים ששיקום יכול להיות תהליך מייאש, במיוחד עבור ילדים ומשפחותיהם. לכן אנו שואפים להפוך את החוויה לנוחה ומרגיעה ככל האפשר. המרכז הידידותי לילדים שלנו נועד להיות מרחב מסביר פנים ובטוח, והמטפלים שלנו הוכשרו לעבוד עם ילדים בכל הגילאים והיכולות.

אנו גם מבינים כי המסע של כל ילד הוא ייחודי, וכי תהליך השיקום יכול להיות מאתגר רגשית ופיזית הן עבור הילד והן עבור משפחתו. זו הסיבה שאנו מציעים מגוון שירותי תמיכה שיעזרו לך לנווט בתהליך, כולל ייעוץ פסיכו-סוציאלי וייעוץ תזונתי.


ב-GRC, אנו מחויבים לעזור לילדכם למצות את מלוא הפוטנציאל שלו. אנו מאמינים שעם התמיכה וההכוונה הנכונים, כל ילד יכול להשיג את מטרותיו ולנהל חיים מאושרים ומספקים. אנו מזמינים אתכם ללמוד עוד על השירותים שלנו ולעשות את הצעד הראשון במסע של ילדכם לקראת השיקום איתנו.
 
 
להמשך קריאה על שיקום ילדי שיתוק מוחין (CP)- לחץ כאן
להמשך קריאה על שיקום ילדים עם הפרעות גנטיות- לחץ כאן
להמשך קריאה על שיקום נוירולוגי לילדים- לחץ כאן
להמשך קריאה על שיקום בקבוצות לילדים- לחץ כאן
להמשך קריאה על טיפולי פיזיותרפיה לילדים- לחץ כאן

לפרטים נוספים על קבלת התחייבות מקופת החולים לשיקום בGRC לחצו כאן או התקשרו 8363* 
צלצלו 8363* או מלאו את הפרטים:
* שם:
* דוא"ל:
טלפון:
עיר/ישוב
נושא הפניה:
נא לפרט את הפניה
מאשר קבלת דיוור