שיקום לאחר תאונות

 דרכי שיקום לאחר תאונת דרכים
בונים את העתיד ביחד: שיקום לאחר תאונות

כאשר מתרחשת תאונה, זה יכול להרגיש כאילו כל החיים שלך התהפכו. בין אם מדובר בתאונת דרכים בדרך למפגש חברתי, נפילה מגובה בעבודה או החלקה ונפילה במכולת, הטראומה הפיזית והרגשית יכולה להיות מכריעה. ב-GRC, אנו מבינים את האתגרים הנלווים להחלמה מתאונה, ואנו כאן כדי לעזור לך בכל שלב בדרך.


ישנם סוגים רבים של תאונות שעלולות לגרום לפציעות פיזיות ונפשיות. תאונות דרכים הן אחד מסוגי התאונות הנפוצים ביותר שאנו רואים ב-GRC. תאונות אלו עלולות לגרום למגוון של פציעות, החל מצליפת שוט ועצמות שבורות ועד לפציעות מוח טראומטיות ופציעות חוט השדרה. תאונות עבודה הן סוג נוסף של תאונות נפוץ שעלול לגרום לפציעות פיזיות ונפשיות. תאונות אלו יכולות לקרות בכל ענף, מאתרי בנייה ועד בנייני משרדים.

לא משנה איזה סוג של תאונה חווית, צוות המומחים שלנו כאן כדי לעזור לך להחזיר את העצמאות שלך ולבנות מחדש את חייך. הגישה הרב-תחומית שלנו לשיקום כוללת פיזיותרפיסטים, מרפאים בעיסוק,עובדים סוציאליים, דיאטנית קלינית ואת רפוא השיקום ד"ר עפר קרן. כולנו עובדים יחד על מנת לספק טיפול ותמיכה בהתאמה אישית לכל מטופל.


המטרה שלנו היא לעזור לך להשיג את המטרות שלך, בין אם זה חזרה לעבודה, השתתפות בתחביבים ופעילויות שאתה אוהב, או פשוט להיות מסוגל לדאוג לעצמך ולמשפחתך. אנו מבינים שתהליך ההחלמה יכול להיות ארוך וקשה, וזו הסיבה שאנו מעניקים טיפול אמפתי ומותאם אישית כדי לעזור לך לאורך כל הדרך.

ב-GRC שירותי השיקום שלנו ממומנים במלואם על ידי קופת החולים, כך שתוכלו להתמקד בהחלמה ללא נטל כלכלי. צוות המומחים שלנו יעבוד איתך על מנת לפתח תכנית טיפול מותאמת אישית הנותנת מענה לצרכים הפיזיים והרגשיים שלך, תוך התמקדות בטיפול בכאב, שיקום תפקוד גופני ובניית חוסן.


אז אם עברתם תאונה ואתם מתקשים להתאושש, דעו שאתם לא לבד. ב-GRC, אנחנו כאן כדי לעזור לך בכל שלב של הדרך, תוך מתן טיפול חמלה ומותאם אישית שיעזור לך לעמוד על הרגליים ולחיות את חייך במלואם.

לקריאה נוספת על שיקום תאונות דרכים - לחץ כאן
לקריאה נוספת על שיקום תאונות עבודה - לחץ כאן
לקריאה נוספת על שיקום תאונות נפילה מגובה- לחץ כאןלפרטים נוספים על קבלת התחייבות מקופת החולים לשיקום בGRC לחצו כאן או התקשרו 8363* 
צלצלו 8363* או מלאו את הפרטים:
* שם:
* דוא"ל:
טלפון:
עיר/ישוב
נושא הפניה:
נא לפרט את הפניה
מאשר קבלת דיוור