שיקום מחלות ותסמונות כרוניות

שיקום מחלות ותסמונות כרוניות

להחזיר את התקווה: גלו את כוחו של שיקום עבור מחלות ותסמונות כרוניות


אם אתה חי עם מחלה או תסמונת כרונית, אנו מבינים שאתה מתמודד עם אתגרים ייחודיים מדי יום. ב-GRC, אנו מאמינים שלכל אחד מגיע לחיות את החיים במלואם, ללא קשר למצבו. לכן אנו מציעים שירותי שיקום מקיפים שנועדו לעזור לך להחזיר את העצמאות, הניידות והביטחון שלך.

חיים עם מחלה או תסמונת כרונית יכולים להיות מבודדים ומתסכלים. עם זאת, צוות המטפלים המנוסים שלנו כאן כדי לעזור לך להתגבר על האתגרים הללו. אנו מבינים שלכל מטופל יש צרכים ייחודיים, ולכן אנו יוצרים תוכניות שיקום מותאמות אישית המותאמות למטרות וליכולות הספציפיות שלך.
 


פִיזיוֹתֶרָפִּיָה:

צוות הפיזיותרפיה שלנו מתמחה בעבודה עם מטופלים הסובלים מלקויות תנועה עקב מצבים כרוניים. בין אם יש לך טרשת נפוצה (MS), מחלת פרקינסון, תסמונת Guillain-Barré, ניוון שרירים או מצב אחר, המטפלים שלנו יכולים לעזור לך לשפר את הכוח, הקואורדינציה והשיווי משקל.

רפוי בעסוק:

המרפאים בעיסוק שלנו עובדים עם מטופלים כדי לעזור להם להחזיר את יכולתם לבצע פעולות יומיומיות, כגון רחצה, הלבשה ובישול. אנו מבינים שלכל מטופל יש צרכים ייחודיים, ולכן אנו יוצרים תוכניות שיקום מותאמות אישית שיעזרו לך להחזיר את העצמאות ואיכות חייך.

קלינאיות תקשורת:

עבור מטופלים החיים עם תנאים המשפיעים על הדיבור או השפה שלהם, מרפאות התקשורת שלנו יכולות לעזור לך לשפר את יכולתך לתקשר ביעילות. קלינאיות התקשורת המנוסות שלנו יעבדו איתך כדי לפתח אסטרטגיות לשיפור כישורי התקשורת שלך ולמקסם את עצמאותך.

ייעוץ פסיכו-סוציאלי:

חיים עם מחלה או תסמונת כרונית יכולים לגבות מחיר מהרווחה הרגשית שלך. צוות העובדים הסוציאליים שלנו כאן כדי לספק תמיכה רגשית ולעזור לך לפתח אסטרטגיות התמודדות כדי לנהל את האתגרים של חיים עם מצב כרוני.

דיאטנית קלינית:

הדיאטנית שלנו עובדת עם מטופלים כדי לפתח תוכניות תזונה מותאמות אישית לצרכים הספציפיים שלהם. אנו מבינים שלתזונה תפקיד מכריע בניהול מצבים כרוניים, וזו הסיבה שאנו מציעים ייעוץ ותמיכה תזונתיים מקיפים.

רופא שיקום:

רופא השיקום שלנו, ד"ר עופר קרן, מתמחה באבחון וניהול מצבים כרוניים. ד"ר קרן עובדת בשיתוף פעולה הדוק עם צוות המטפלים שלנו לפיתוח תוכניות שיקום מותאמות אישית המותאמות לצרכים הייחודיים שלך.
 


ב-GRC, אנו מאמינים שלכל אחד מגיע לחיות את החיים במלואם, ללא קשר למצבו. לכן מרכז השיקום שלנו ממומן במלואו על ידי קופת החולים, מה שמבטיח שלכל אחד תהיה גישה לטיפול שהוא צריך.

אם אתה חי עם מחלה או תסמונת כרונית, אנחנו רוצים שתדע שאתה לא לבד. צוות המטפלים המנוסים שלנו כאן כדי לתמוך בך בכל שלב. צור איתנו קשר עוד היום כדי ללמוד עוד על שירותי השיקום שלנו וכיצד נוכל לעזור לך לגלות מחדש את עצמאותך.
 
להמשך קריאה על טרשת נפוצה- לחץ כאן
להמשך קריאה על פרקינסון- לחץ כאן
להמשך קריאה על ניוון שרירים- לחץ לכאן

לפרטים נוספים על קבלת התחייבות מקופת החולים לשיקום בGRC לחצו כאן או התקשרו 8363* 

צלצלו 8363* או מלאו את הפרטים:
* שם:
* דוא"ל:
טלפון:
עיר/ישוב
נושא הפניה:
נא לפרט את הפניה
מאשר קבלת דיוור