שיקום לאחר אישפוז

שיקום לאחר אישפוז

גלה את היתרונות של שיקום לאחר אשפוז ב-GRC

האם אתה או אדם אהוב אושפזתם לאחרונה בבית חולים? הידעתם שאשפוז יכול לגבות מחיר הן מהגוף והן מהנפש? ב-GRC, אנו מבינים את האתגרים הנלווים לאשפוז, ואנחנו רוצים לעזור לך להתאושש ולהחזיר את העצמאות שלך באמצעות שיקום.

צוות אנשי המקצוע המסור שלנו בתחום הבריאות, לרבות פיזיותרפיסטים, מרפאים בעיסוק, קלינאי תקשורת, עובדים סוציאליים, דיאטנית קלינית וד"ר קרן יעבדו יחד אתכם לפיתוח תכנית שיקום מותאמת אישית העונה על הצרכים הייחודיים שלכם.

סיבות לשיקום לאחר אשפוז

ישנן סיבות רבות מדוע מישהו עשוי לדרוש שיקום לאחר אשפוז. לדוגמה, אנשים שסבלו משבץ או התקף לב עשויים להצטרך ללמוד מחדש כיצד לבצע פעולות יומיומיות, כגון אכילה, הלבשה וטיפוח. אחרים עשויים לדרוש שיקום לאחר ניתוח או תאונה שהותירה אותם עם ליקויים פיזיים או מוגבלויות.

אם אתה או אדם אהוב חווה אחד מהתסמינים הבאים לאחר אשפוז, שיקום עשוי להועיל:

  • קושי בניידות ושיווי משקל
  • חולשה או חוסר תחושה בגפיים
  • קושי בדיבור או בתקשורת
  • קושי בפעילויות יומיומיות, כגון רחצה, לבוש ואכילה
  • כאב או אי נוחות
  • אובדן זיכרון או קושי בחשיבה ובהיגיון

גישת צוות רב מקצועי

ב-GRC, אנו מאמינים בגישת צוות רב מקצועי לשיקום. צוות אנשי המקצוע שלנו בתחום הבריאות יעבוד יחד כדי לפתח תוכנית מקיפה המותאמת לצרכים האישיים שלך. הפיזיותרפיסטים שלנו יעזרו לך לשפר את הניידות, הכוח והשיווי משקל. המרפאים בעיסוק שלנו יעבדו איתך כדי ללמוד מחדש פעילויות יומיומיות, כגון הלבשה וטיפוח. מרפאות התקשורת שלנו יעזרו לשפר את כישורי התקשורת והשפה שלך. העובדים הסוציאליים שלנו יספקו תמיכה רגשית ויעזרו לחבר אותך למשאבים קהילתיים.

ד"ר קרן, הרופא המנוסה שלנו, יפקח על הטיפול שלך ויבטיח שתוכנית השיקום שלך פועלת ביעילות. עם הידע והניסיון הרב שלו, ד"ר קרן מחויב להבטיח שכל המטופלים יקבלו את הטיפול הטוב ביותר.

סיכום

ב-GRC, אנו מאמינים ששיקום לאחר אשפוז הוא חיוני להחלמה מוצלחת. צוות אנשי המקצוע שלנו בתחום הבריאות מחויב לעזור לך להחזיר את העצמאות שלך ולשפר את איכות חייך. עם תוכנית השיקום המקיפה שלנו וגישה אישית לטיפול, אנו בטוחים שנוכל לעזור לך להשיג את יעדי השיקום שלך.

זכרו, שירותי השיקום שלנו ממומנים במלואם על ידי קופת החולים. צרו קשר עוד היום ועשו את הצעד הראשון שלכם לקראת החלמה מוצלחת.
 
להמשך קריאה על שיקום באישפוז- לחץ כאן
להמשך קריאה על המשך שיקום לאחר אישפוז- לחץ כאן
להמשך קריאה על שיקום בקהילה- לחץ כאן
 


לפרטים נוספים על קבלת התחייבות מקופת החולים לשיקום בGRC לחצו כאן או התקשרו 8363* 

צלצלו 8363* או מלאו את הפרטים:
* שם:
* דוא"ל:
טלפון:
עיר/ישוב
נושא הפניה:
נא לפרט את הפניה
מאשר קבלת דיוור