שיקום ירידה בתפקוד

שיקום ירידה בתפקוד

"החיים נועדו לחיות: גלה מחדש את יכולותיך עם שיקום GRC לירידה תפקודית
 

האם אתה או אדם אהוב חווים קושי בפעילויות יומיומיות כגון הליכה, התלבשות או אכילה עקב הזדקנות, פציעה או גורמים אחרים? אתה לא לבד. ירידה תפקודית היא בעיה שכיחה בקרב מבוגרים ויכולה להתרחש גם אצל אנשים צעירים יותר שחוו פציעה או מחלה. אבל יש תקווה! צוות המומחים שלנו ב-GRC כאן כדי לעזור לך להחזיר את העצמאות שלך ולהתחבר מחדש לחיים באמצעות שיקום ירידה תפקודית.


חשיבותה של רווחה נפשית בשיקום

אנו מבינים שלמגבלות הפיזיות הנגרמות כתוצאה מירידה תפקודית יכולות להיות גם השפעה משמעותית על הרווחה הנפשית שלך. לכן הגישה שלנו לשיקום היא הוליסטית, תוך התחשבות בצרכים הפיזיים, הרגשיים והחברתיים שלך. המטפלים החמלה שלנו הוכשרו לא רק לטפל במגבלות הפיזיות שלך אלא גם לספק לך את התמיכה הרגשית הדרושה לך כדי להתגבר על האתגרים של ירידה תפקודית.


מכינים אותך לחיי קהילה פעילים

אנו גם מכירים בכך ששיקום הוא לא רק החזרת התפקוד הגופני אלא גם לעזור לך לחזור לחיי קהילה פוריים, מלאים, פעילים ומעורבים. בילוי זמן רב מדי בבית ללא פעילות עלול להוביל לירידה בבריאות הפיזית והנפשית. תוכניות השיקום שלנו מתמקדות לא רק בשיקום היכולות הפיזיות שלך אלא גם בהכנתך לחיים מספקים מחוץ למתקן שלנו.


צוות המומחים שלנו

ב-GRC יש לנו צוות מומחים בתחומי שיקום שונים, ביניהם פיזיותרפיה, ריפוי בעיסוק, קלינאות תקשורת, ייעוץ פסיכו-סוציאלי, דיאטן קליני ורופא השיקום ד"ר עופר קרן. כל אחד מהמטפלים שלנו מחויב להעניק לך טיפול ותשומת לב מותאמת אישית כדי לעזור לך להשיג את מטרות השיקום שלך.
 

והחלק הכי טוב? שירותי השיקום שלנו ממומנים במלואם על ידי קופת החולים, כך שאינך צריך לדאוג לגבי עלות הטיפול. המטרה שלנו היא להנגיש את השיקום לכל מי שצריך.


צור קשר עוד היום!

אל תתנו לירידה תפקודית לעכב אתכם או את יקירכם מלחיות את החיים במלואם. צור איתנו קשר עוד היום כדי ללמוד עוד על שירותי השיקום שלנו וכיצד נוכל לעזור לך להחזיר את העצמאות שלך ולהתחבר מחדש לחיים. ב-GRC, אנו מחויבים לספק לך את הטיפול החמל והתמיכה הדרושים לך כדי להשיג את יעדי השיקום שלך.

להמשך קריאה על תהליך השיקום של ירידה תפקודית- לחץ כאן
להמשך קריאה על ירידה תפקודית לאחר וירוסים- לחץ כאן
להמשך קריאה על אימון לגיל השלישי- לחץ כאן 

 

לפרטים נוספים על קבלת התחייבות מקופת החולים לשיקום בGRC לחצו כאן או התקשרו 8363* 


צלצלו 8363* או מלאו את הפרטים:
* שם:
* דוא"ל:
טלפון:
עיר/ישוב
נושא הפניה:
נא לפרט את הפניה
מאשר קבלת דיוור