שיקום זיהומים אורתופדיים

שיקום זיהומים אורתופדיים

החזר את הניידות שלך: שיקום מיוחד לזיהומים אורטופדיים
 

רקע: זיהומים אורטופדיים יכולים להיות מתישים וכואבים, ולעתים קרובות גורמים למגבלות משמעותיות בניידות ובאיכות החיים הכללית של האדם. ב-GRC, צוות המומחים שלנו מחויב לספק שירותי שיקום מיוחדים למי שנפגע מזיהומים של עצמות, מפרקים וזיהומים אורטופדיים אחרים כגון אוסטאומיאליטיס, דלקת מפרקים ספטית ודלקת מפרקים תותבת. עם הגישה המותאמת שלנו לשיקום, אנו שואפים לעזור למטופלים שלנו להחזיר את הניידות והעצמאות שלהם.
 

צוות המומחים שלנו

ב-GRC, צוות המומחים שלנו מבין את האופי המורכב של זיהומים אורטופדיים ואת השפעתם על הגוף. יש לנו צוות של מטפלים מיוחדים שעובדים יחד על מנת לפתח תכנית שיקום אישית לכל מטופל. הצוות שלנו כולל פיזיותרפיסטים, מרפאים בעיסוק, קלינאות תקשורת, יועצים פסיכו-סוציאליים, דיאטנים קליניים ורופא השיקום ד"ר עופר קרן.
 

שיקום מיוחד

ב-GRC, אנו מאמינים בגישה מותאמת אישית לשיקום, ולכן אנו מפתחים תוכניות טיפול אישיות לכל מטופל. תוכניות השיקום שלנו נועדו לשפר את הניידות, הכוח והסיבולת של המפרק, תוך התייחסות לטיפול בכאב וברווחה נפשית. אנו משתמשים בשילוב של פעילות גופנית, טיפול בעיסוי וטכניקות אחרות כדי לעזור למטופלים שלנו להגיע להחלמה מיטבית.
 

יתרונות השיקום

תוכניות השיקום שלנו ממומנות במלואן על ידי קופת החולים, מה שהופך אותן לנגישות לכולם. השיקום לא רק מסייע בהחלמה הפיזית של המטופל, אלא גם תורם לרווחתו הנפשית. זה מכין אותם לחזור לחיי קהילה מספקים, פעילים ומעורבים יותר. ב-GRC, המטופלים שלנו נהנים ממגוון רחב של שירותים, כולל:

  • תוכניות שיקום מותאמות אישית לצרכים ולמטרות הייחודיות שלך
  • טכניקות טיפוליות מיוחדות שנועדו לעזור לך להתגבר על זיהומים אורטופדיים.
  • טכניקות לניהול כאב שיעזרו לך להתמודד עם אי נוחות
  • תמיכה מנטלית מצוות המטפלים האכפתי שלנו
  • ייעוץ תזונתי שיעזור לך לשמור על תזונה בריאה ולתמוך בהחלמה שלך
  • היכולת לתרגל באופן עצמאי ללא הגבלה, תוך שימוש בציוד ובמתקנים החדישים ביותר שלנו.

 התחל היום!

 
ב-GRC, אנו מחויבים לעזור למטופלים שלנו להחזיר את הניידות, העצמאות ואיכות חייהם. אם אתה או אדם אהוב נפגעת מזיהום אורטופדי, אנחנו כאן כדי לעזור. צוות המומחים שלנו מוכן לפתח תכנית שיקום מותאמת אישית העונה על הצרכים הייחודיים שלך. צור איתנו קשר עוד היום כדי לקבוע פגישת ייעוץ ולהתחיל במסע שלך לקראת החלמה.

להמשך קריאה על שיקום אוסטומיאליטיס- לחץ כאן
להמשך קראה על שיקום דלקת מפרקים תותבת- לחץ כאן
 

לפרטים נוספים על קבלת התחייבות מקופת החולים לשיקום בGRC לחצו כאן או התקשרו 8363


צלצלו 8363* או מלאו את הפרטים:
* שם:
* דוא"ל:
טלפון:
עיר/ישוב
נושא הפניה:
נא לפרט את הפניה
מאשר קבלת דיוור