שיקום אונקולוגי

שיקום אונקולוגי

מכימו לקאמבק: איך שיקום אונקולוגי יכול לעזור לך

אם אתה או מישהו שאתה אוהב עוברים כעת או סיים לאחרונה טיפולים כימותרפיים לסרטן, אנו רוצים
שתדע שאתה לא לבד. אנו מבינים את המחיר הפיזי והרגשי שסרטן והטיפולים בו יכולים לגבות עליך ועל משפחתך, ואנו כאן כדי לתמוך בך בדרכך להחלמה.

ב-GRC, אנו מציעים שירותי שיקום שתוכננו במיוחד כדי לעזור לך להחזיר את הכוח, הניידות ואיכות החיים שלך לאחר טיפול בסרטן. צוות המטפלים המיומנים שלנו, לרבות פיזיותרפיסטים, מרפאים בעיסוק, מרפאות תקשורת, יועצים פסיכו-סוציאליים, דיאטנים קליניים ורופאים שיקומיים, עובדים יחד על מנת לספק תכנית שיקום מקיפה ומותאמת אישית המותאמת לצרכים הייחודיים שלכם.
 

היתרונות של שיקום אונקולוגי

חשוב להבין שההשפעות של טיפולי סרטן יכולות להמשיך להשפיע על הגוף שלך זמן רב לאחר סיום הטיפול. שיקום אונקולוגי יכול לעזור לנהל את ההשפעות הללו ולשפר את הבריאות והרווחה הכללית שלך.

חלק מהיתרונות של שיקום אונקולוגי כוללים:

  • שיפור כוח, ניידות ושיווי משקל
  • הפחתת כאב ועייפות
  • שיפור תפקוד ועצמאות
  • שיפור מצב הרוח ואיכות החיים
  • סיכון מופחת לבעיות בריאות עתידיות
  • הגישה שלנו לשיקום אונקולוגי

ב-GRC, אנו נוקטים בגישה הוליסטית לשיקום אונקולוגי המתחשב בהיבטים הפיזיים, הרגשיים והחברתיים של ההחלמה שלך. אנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק איתך ועם צוות הבריאות שלך כדי ליצור תוכנית שיקום מותאמת אישית העונה על הצרכים והמטרות הייחודיות שלך.


צוות המטפלים שלנו יעריך את התפקוד הגופני שלך ויפתח תוכנית שיקום הכוללת תרגילים ופעילויות לשיפור הכוח, הניידות והשיווי משקל שלך. אנו גם נעבוד איתך על טכניקות לניהול כאב ועייפות וכדי לעזור לך לחזור לפעילויות היומיומיות שלך במהירות ובבטחה ככל האפשר.

בנוסף, אנו מציעים ייעוץ פסיכו-סוציאלי כדי לתמוך ברווחה הרגשית שלך ולעזור לך להתמודד עם הלחץ וחוסר הוודאות של הטיפול בסרטן. הדיאטנים הקליניים שלנו יכולים גם לעבוד איתך כדי לפתח תוכנית אכילה בריאה שתומכת בהחלמה ובבריאות הכללית שלך.


השיקום ממומן במלואו על ידי קופת החולים, כך שתוכלו להתמקד בהחלמה מבלי לדאוג לעלות.


אל תעבור את מסע הסרטן שלך לבד. תן ל-GRC לתמוך בך בדרכך להחלמה. צור איתנו קשר עוד היום כדי ללמוד עוד על שירותי השיקום האונקולוגי שלנו וכיצד נוכל לעזור לך להחזיר את הכוח ואת איכות החיים שלך.

להמשך קריאה על שיקום לאחר סרטן- לחץ כאן
להמשך קריאה על שיקום במהלך טיפולים כימותרפיים- לחץ כאן

לפרטים נוספים על קבלת התחייבות מקופת החולים לשיקום בGRC לחצו כאן או התקשרו 8363* 

צלצלו 8363* או מלאו את הפרטים:
* שם:
* דוא"ל:
טלפון:
עיר/ישוב
נושא הפניה:
נא לפרט את הפניה
מאשר קבלת דיוור