פיזיותרפיה

טיפולי פיזיותרפיה במרכז שיקום בגליל - GRC כוללים טיפול ייחודי בשיטת ה-Rehab Cube המאפשר טיפול בעזרת טכנולוגיית המציאות המשולבת. מכשיר זה הוא חוד החנית בטכנולוגיה בתחום,ייבוא אישי משוויץ והיחיד מסוגו במזרח התיכון. במרכז הרפואי צוות פיזיותרפיסטים מוסמך ומיומן המלווה כל מטופל באופן אישי בכל התהליך.
טיפולי פיזיותרפיה
במרכז הרפואי GRC , מרכז השיקום גליל, צוות פיזיותרפיסטים מוסמך ומיומן המלווה כל מטופל באופן אישי בכל תהליכי השיקום.
 
תכנית טיפול הפיזיותרפיה מגובשת על ידי צוות רפואי מוביל בארץ בראשות ד"ר עופר קרן, מומחה שיקום וותיק ועתיר ניסיון, לשעבר, בין השאר, מנהל מחלקת שיקום נפגעי ראש בבי"ח "שיבא" תל השומר, ומר אריה בורשטיין  שניהם בעלי ניסיון עשיר בתפקידי מפתח בתחומם.

תכנית הטיפול מותאמת לכל מטופל על פי צרכיו האישיים והרפואיים, וכמובן לפי יכולתו  ולכל מטופל משויך פיזיותרפיסט אישי אשר מלווה אותו בכל הליך הטיפול, על כל גווניו.

חדרי הטיפולים מרווחים חדישים ומעוצבים, מצוידים במכשור ובאבזור החדשני ביותר.

גולת הכותרת היא מכשיר ה-Rehab Cube המאפשר טיפולי פיזיותרפיה באמצעות מציאות משולבת. מכשיר זה הוא חוד החנית בטכנולוגיה בתחום, ייבוא אישי משוויץ והיחיד מסוגו במזרח התיכון.

לפרטים על טיפולי פיזיותרפיה הניתנים אצלנו ב-מרכז שיקום בגליל GRC ולמסלולי הטיפול השונים צרו קשר באתר או בטלפון: 076-5991221

למי מיועדים טיפולי פיזיותרפיה במרכז השיקום הרפואי GRC?


פיזיותרפיה עוסקת בריפוי ושיקום לאחר פציעות, מחלות ובעיות פתולוגיות, כאשר מטרת הטיפולים היא שיפור איכות החיים על ידי  שיפור תפקודיות אשר נפגעת עקב בעיות שריר, שלד, ש"מ ,וכד' 
הטיפולים מתאימים לכל הגילאים, במטרה לשפר את התפקוד היום-יומי, הרחבת טווח תנועה, חיזוק השרירים ושיפור יכולות התנועה והניידות.

טיפולי פיזיותרפיה משקמים ב-GRC ניתנים למגוון רחב של צרכים, כגון:


  • ירידה במצב התנועתי של הגוף בעקבות מחלה או תאונות.
  • חולשה, בעיות שיווי משקל וקו-אורדינציה עקב  טרשת נפוצה, אירוע מוחי וכו' 
  • ירידה בתפקוד וירידה בכושר, לאחר מחלה, אירוע, תאונה, שחיקה, טיפולים אונקולוגים, מחלת הקורונה , בעיות וכאבי גב וגפיים
  • בעיות  הליכה והתאמת אורטוזות קונבנציונליות וממוחשבות. (סדים מיוחדים לתמיכה)
  • טיפולים מכוונים   לילדי שיתוק מוחין.

שיקום בראש שקט וחזרה לתפקוד בחיי הקהילה


שיקום פיזיותרפיה ב-GRC מותאם אישית לכל מטופל על פי צרכיו הייחודיים. רופא שיקום מהמובילים בארץ בתחומו עומד בראש הצוות המטפל, ופיזיותרפיסט אישי מלווה את המטופל בכל שרשרת הטיפול.

המרכז מפתח תכנית  טיפול המתאימה לתושבי כל הארץ המאפשרת טיפול בראש שקט, הן למטופל  והן לבני משפחתו., וזאת לצד אירוח מפנק בצימר בגליל, הכולל גם שלוש ארוחות שף מלונאיות והסעות. 

הסביבה העוטפת והרגועה שמאפשרת למטופל  להשקיע את מירב משאביו הפיזיים והמנטליים בהליך השיקום המאתגר, לצד תכניות טיפול אינטנסיבית של מספר שעות מידי יום, מאפשרים טיפול אפקטיבי ומבטיחים חזרה מהירה יותר לתפקוד וחיי השגרה.

ב- GRC מרכז שיקום בגליל, רואים את חזרת המטופל לחיי הקהילה הישג שיש לשאוף אליו ככל שניתן. לכן, גם שמסתיימים הטיפולים, צוות המרכז ממשיך ללוות ולתמוך במטופל עד לחזרה מלאה לחיי היום-יום.
 
לפרטים על טיפולי פיזיותרפיה הניתנים אצלנו ב-מרכז שיקום בגליל GRC ולמסלולי הטיפול השונים צרו קשר באתר או בטלפון: 076-5991221

**נכתב בשיתוף אריה בורשטין לשעבר מנהל הפיזיותרפיה ב"בית רבקה" ומפתח מערכת ממוחשבת להערכה וטיפול פיזיקאלי וקוגניטיבי. מר בורשטין אחראי על ייעוץ וליווי צוות הפזיותרפיסטים והמרפאים בעיסוק.

מאמרים

שיקום לאחר ניתוח החלפת מפרק ירך, החלפת ברך וניתוח מניסקוס

שיקום לאחר ניתוח החלפת מפרק ירך, החלפת ברך וניתוח מניסקוס

אתם לא לבד. אנו במרכז השיקום גליל GRC יודעים כי ההחלמה לאחר ניתוח החלפת מפרק ירך, ניתוח מניסקוס וניתוח החלפת ברך היא מאתגרת ומציעים מעטפת שירותי שיקום שתשיב אתכם הביתה במהרה ותאפשר לכם לחזור לאורח חיים פעיל וקרוב ככל הניתן לחיי השגרה.

אוסגוד שלטר

פיזיותרפיה רפואית לילדים ונוער הסובלים ממחלת אוסגוד שלטר

אם ילדכם אובחן במחלת אוסגוד שלטר (Osgood-Schlatter disease) אז חשוב ראשית להבין כי מדובר בליקוי רווח מאוד בבני נוער, ולמרות שהשם אולי נשמע מעט ערטילאי, אם מזהים את הליקוי מוקדם ומקבלים את הטיפול הנכון בזמן הנכון - אין סיבה לדאגה. במרכז השיקום גליל GRC תוכנית שיקום ייעודית ומותאמת אישית לילדים ובני נוער שאובחנו במחלת אוסגוד שלטר.

שיקום ילדים ונוער באמצעות מערכת rehabcube

שיקום ילדים ונוער: טיפולי פיזיותרפיה רפואית לילדים

מיועד למטופלים בעלי שיתוק מוחין, מחלות שריר, שיקום אחרי ניתוחים וקשיים מוטורים עקב מחלות. במרכז השיקום גליל GRC תוכניות שיקום וטיפולי פיזיותרפיה רפואית המותאמים באופן אישי לכל ילד וילדה כך שיספקו פתרון מדויק התומך בצרכים הייחודיים של ילדכם באמצעות תוכניות שיקום מודולריות המשמות מסגרות קישום מלאות או כטיפול משלים למסגרות קיימות.

תכנית אימון חווייתית לספורטאים ושיקום פציעות ספורט

תכנית אימון חווייתית לספורטאים ושיקום פציעות ספורט

מרכז השיקום גליל GRC גאה להציג תוכנית אימון ופיזיותרפיה ייעודית לשיקום פציעות ספורט בליווי פיזיותרפיסט צמוד וצוות רפואי רב-תחומי, בראשות ד"ר עופר קרן, בד בבד עם תכנית רפואית מתקדמת המבטיחה מקסימום תוצאות במינימום זמן ושימוש במכוני הכושר שלנו שפתוחים בכל עת! אנו מזמינים אתכם לייעוץ ראשוני ולטיפול התנסות ראשון בליווי פיזיותרפיסט מוסמך – ללא עלות וללא כל התחייבות, בתאום מראש.

חשיבות אימון גופני מותאם לגיל השלישי  בעידן הקורונה

חשיבות אימון גופני מותאם לגיל השלישי בעידן הקורונה

אורח חיים פעיל ובריא הוא הבסיס למניעה וטיפול בתחלואה כרונית. פעילות גופנית סדירה משמרת ומשפרת את תפקוד מערכת החיסון והחוסן הגופני ועשויה להגן עלינו גם מנזקי הקורונה. אנו ב-GRC מרכז שיקום בגליל מציעים תוכנית אימונים מותאמת במיוחד לגיל השלישי בו היכולת הגופנית שלנו לעמוד בפני פציעות והיכולת של המערכת החיסונית שלנו להתמודד עם פגיעות הולכות וקטנות.

טיפול בכאבי גב

טיפול בכאבי גב

כאב גב הוא מצב שכיח ביותר, שיכול להשפיע על מבוגרים בכל גיל. על פי ההערכות, 20% מכלל האוכלוסייה יפנו בנקודה כלשהי לרופא בעקבות כאבי גב. 80% מהמבוגרים יחוו לפחות אירוע אחד של כאבי גב במהלך חייהם. טיול בכאבי גב במרכז השיקום GRC כולל תוכנית פיזיותרפיה אישית לכל מטופל על פי צרכיו הייחודיים ותכנית שיקום מיוחדת שפותחה בידי צוות רפואי בכיר ולו למען החזרה המהירה לשגרה ולתפקוד מיטבי ככל הניתן.

צלצלו 8363* או מלאו את הפרטים:
* שם:
* דוא"ל:
טלפון:
עיר/ישוב
נושא הפניה:
נא לפרט את הפניה
מאשר קבלת דיוור