פיזיותרפיה

טיפולי פיזיותרפיה במרכז שיקום בגליל - GRC כוללים טיפול ייחודי בשיטת ה-Rehab Cube המאפשר טיפול בעזרת טכנולוגיית המציאות המשולבת. מכשיר זה הוא חוד החנית בטכנולוגיה בתחום,ייבוא אישי משוויץ והיחיד מסוגו במזרח התיכון. במרכז הרפואי צוות פיזיותרפיסטים מוסמך ומיומן המלווה כל מטופל באופן אישי בכל התהליך.
טיפולי פיזיותרפיה
במרכז הרפואי GRC , מרכז השיקום גליל, צוות פיזיותרפיסטים מוסמך ומיומן המלווה כל מטופל באופן אישי בכל תהליכי השיקום.
 
תכנית טיפול הפיזיותרפיה מגובשת על ידי צוות רפואי מוביל בארץ בראשות ד"ר עופר קרן, מומחה שיקום וותיק ועתיר ניסיון, לשעבר, בין השאר, מנהל מחלקת שיקום נפגעי ראש בבי"ח "שיבא" תל השומר, ומר אריה בורשטיין  שניהם בעלי ניסיון עשיר בתפקידי מפתח בתחומם.

תכנית הטיפול מותאמת לכל מטופל על פי צרכיו האישיים והרפואיים, וכמובן לפי יכולתו  ולכל מטופל משויך פיזיותרפיסט אישי אשר מלווה אותו בכל הליך הטיפול, על כל גווניו.

חדרי הטיפולים מרווחים חדישים ומעוצבים, מצוידים במכשור ובאבזור החדשני ביותר.

גולת הכותרת היא מכשיר ה-Rehab Cube המאפשר טיפולי פיזיותרפיה באמצעות מציאות משולבת. מכשיר זה הוא חוד החנית בטכנולוגיה בתחום, ייבוא אישי משוויץ והיחיד מסוגו במזרח התיכון.

לפרטים על טיפולי פיזיותרפיה הניתנים אצלנו ב-מרכז שיקום בגליל GRC ולמסלולי הטיפול השונים צרו קשר באתר או בטלפון: 076-5991221

למי מיועדים טיפולי פיזיותרפיה במרכז השיקום הרפואי GRC?


פיזיותרפיה עוסקת בריפוי ושיקום לאחר פציעות, מחלות ובעיות פתולוגיות, כאשר מטרת הטיפולים היא שיפור איכות החיים על ידי  שיפור תפקודיות אשר נפגעת עקב בעיות שריר, שלד, ש"מ ,וכד' 
הטיפולים מתאימים לכל הגילאים, במטרה לשפר את התפקוד היום-יומי, הרחבת טווח תנועה, חיזוק השרירים ושיפור יכולות התנועה והניידות.

טיפולי פיזיותרפיה משקמים ב-GRC ניתנים למגוון רחב של צרכים, כגון:


  • ירידה במצב התנועתי של הגוף בעקבות מחלה או תאונות.
  • חולשה, בעיות שיווי משקל וקו-אורדינציה עקב  טרשת נפוצה, אירוע מוחי וכו' 
  • ירידה בתפקוד וירידה בכושר, לאחר מחלה, אירוע, תאונה, שחיקה, טיפולים אונקולוגים, מחלת הקורונה , בעיות וכאבי גב וגפיים
  • בעיות  הליכה והתאמת אורטוזות קונבנציונליות וממוחשבות. (סדים מיוחדים לתמיכה)
  • טיפולים מכוונים   לילדי שיתוק מוחין.

שיקום בראש שקט וחזרה לתפקוד בחיי הקהילה


שיקום פיזיותרפיה ב-GRC מותאם אישית לכל מטופל על פי צרכיו הייחודיים. רופא שיקום מהמובילים בארץ בתחומו עומד בראש הצוות המטפל, ופיזיותרפיסט אישי מלווה את המטופל בכל שרשרת הטיפול.

המרכז מפתח תכנית  טיפול המתאימה לתושבי כל הארץ המאפשרת טיפול בראש שקט, הן למטופל  והן לבני משפחתו., וזאת לצד אירוח מפנק בצימר בגליל, הכולל גם שלוש ארוחות שף מלונאיות והסעות. 

הסביבה העוטפת והרגועה שמאפשרת למטופל  להשקיע את מירב משאביו הפיזיים והמנטליים בהליך השיקום המאתגר, לצד תכניות טיפול אינטנסיבית של מספר שעות מידי יום, מאפשרים טיפול אפקטיבי ומבטיחים חזרה מהירה יותר לתפקוד וחיי השגרה.

ב- GRC מרכז שיקום בגליל, רואים את חזרת המטופל לחיי הקהילה הישג שיש לשאוף אליו ככל שניתן. לכן, גם שמסתיימים הטיפולים, צוות המרכז ממשיך ללוות ולתמוך במטופל עד לחזרה מלאה לחיי היום-יום.
 
לפרטים על טיפולי פיזיותרפיה הניתנים אצלנו ב-מרכז שיקום בגליל GRC ולמסלולי הטיפול השונים צרו קשר באתר או בטלפון: 076-5991221

**נכתב בשיתוף אריה בורשטין לשעבר מנהל הפיזיותרפיה ב"בית רבקה" ומפתח מערכת ממוחשבת להערכה וטיפול פיזיקאלי וקוגניטיבי. מר בורשטין אחראי על ייעוץ וליווי צוות הפזיותרפיסטים והמרפאים בעיסוק.

מאמרים

האם שיקום הוא פיזי בלבד?

למדו על הממדים הפסיכולוגיים, הרגשיים והחברתיים הממלאים תפקיד קריטי בהחלמתו של המטופל.

מה ההבדל בין פיזיותרפיה לשיקום?

הבנת ההבדלים חשובה כדי שאתם תוכלו לקבל את מה שאתם צריכים

טיפול חושי בשיקום

איך מטפלים בקשיים בויסות חושי?

אביזרי עזר בשיקום

כיצד מכשירים מסייעים משפרים את ההחלמה?

תקווה וכנות: איזון עדין בשיקום

כיצד מטפלים מוצאים איזון בין אמירת אמת כואבת להשארת תקווה איתנה?

סוגי תאונות דרכים ואתגרי השיקום הייחודיים שלהן

לא כל תאונת דרכים היא אותו דבר. קראו כאן על ההבדלים.

צלצלו 8363* או מלאו את הפרטים:
* שם:
* דוא"ל:
טלפון:
עיר/ישוב
נושא הפניה:
נא לפרט את הפניה
מאשר קבלת דיוור