הצוות

מרכז השיקום GRC צוות מקצועי מוביל בתחומים מגוונים על מנת לספק את כל מגוון הטיפולים להם דרוש המטופל בתהליך השיקום, באופן המקצועי, חדשני והאישי ביותר.
מיכאל אלכסנדר - בעלים

מיכאל אלכסנדר - בעלים

מוסמך בתחום האורטוטיקה (התאמת עזרים חיצוניים אורתופדיים לתמיכה או שיקום של חלקי גוף), מהמובילים בארץ בתחומו. למיכאל 30 שנות ניסיון בפתרונות שיקום בתחום האורתופדיה והנוירולוגיה, והוא מרצה מוכר בארץ ובחו"ל. אלכסדר, שהוא גם הבעלים של סטרייד אורתופדיה, הינו המשווק בלעדי של ביונס - המכשיר המתקדם בעולם להנעת גפיים משותקות.
ויויאן אלכסנדר

ויויאן אלכסנדר

פיזיותרפיסטית (M.A.) ואורטוטיסטית. מרצה באוניברסיטאות ובכנסים בישראל ובחו"ל. בעלת ניסיון של 30 שנה בתחומה. מהמומחיות הגדולות בישראל בתחום התפתחות הילד ובהתאמת מכשור לאוכלוסייה עם פגיעה נוירולוגית.
ד

ד"ר עופר קרן - מומחה ברפואה שיקומית

בעל ניסיון רב , לשעבר מנהל מחלקת שיקום נפגעי ראש בבי"ח "שיבא" תל השומר, מנהל מחלקת שיקום בבי"ח אלי"ן ומחלקת שיקום היום והיחידה לנוירופיזיולוגיה קלינית בבי"ח "לוינשטיין". ד"ר קרן הינו ראש הצוות המקצועי והאחראי על גיבוש תכניות הטיפול האישיות.
אריה בורשטין

אריה בורשטין

לשעבר מנהל הפיזיותרפיה ב"בית רבקה" ומפתח מערכת ממוחשבת להערכה וטיפול פיזיקאלי וקוגניטיבי. מר בורשטין אחראי על ייעוץ וליווי צוות הפזיותרפיסטים והמרפאים בעיסוק.
אילנה רובין פיזיותרפיסטית

אילנה רובין פיזיותרפיסטית

אילנה רובין פיזיותרפיסטית תואר ראשון BPT אוניברסיטת תל אביב. נסיון של מעל 30 שנה בתחום השיקום הכללי, לאחר מחלות ממושכות וחולשה. לאילנה ניסיון רב והתמחות מיוחדת בשיקום נוירולוגי שכולל שבץ מוחי, פגיעות ראש, פרקינסון, טרשת נפוצה,וכן בשיקום אורתופדי לאחר שברים בגפיים, ניתוחים של החלפות מפרקים, ניתוחי גב ועוד. שיטת העבודה של אילנה רובין מתבססת על הקשבה: "אני מאמינה בהקשבה מלאה למשתקם ולפי רצונותיו, התאמת טיפול אישי ורלוונטי כדי להפיק את התוצאות הטובות ביותר"
סיגל חובב - דיאטנית קלינית GRC ברשיון משרד הבריאות

סיגל חובב - דיאטנית קלינית GRC ברשיון משרד הבריאות

תואר ראשון במדעי התזונה, תואר שני במנהל מערכות בריאות, בעלת ניסיון רב בליווי תזונתי במוסדות סיעוד ושיקום, וכן ניסיון עשיר בייעוץ תזונתי במצבי תחלואה מורכבים. מפתחת שיטת ה"סיגנל" להפחתה יעילה במשקל. השירות כולל פגישת אבחון והתאמה אישית של תפריטים, וכן מעקב שוטף לתוצאות מיטביות! מתאים למעוניינים לסגל אורח חיים בריא או כחלק ממערך רפואי שיקומי במצבי תחלואה.
מוחמד ברכה. פיזיותרפיסט ומדריך קליני בפיזיותרפיה

מוחמד ברכה. פיזיותרפיסט ומדריך קליני בפיזיותרפיה

בעל ניסיון של מעל 15 שנים במקצוע, מתוכם ניסיון של 12 שנים בתחום הילדים ויותר מ-15 שנה בשיקום המבוגרים, במהלכן עבר השתלמויות רבות בתחום והעשרה של הידע. אני מאמין: "אחריות, מחויבות ואהבת המקצוע הם המפתח להצלחה ולתוצאות לטווח הארוך"
 

 

עוד בצוות שלנו פיזיותרפיסטים, מרפאים בעיסוק, דיאטנית, קלינאית תקשורות ועובדת סוציאלית - מוסמכים, מקצועיים ומנוסים.
צלצלו 8363* או מלאו את הפרטים:
* שם:
* דוא"ל:
טלפון:
עיר/ישוב
נושא הפניה:
נא לפרט את הפניה
מאשר קבלת דיוור