הטיפולים בGRC


פיזיותרפיה

פיזיותרפיה

המקצוע השיקומי הנצרך והמוכר ביותר בישראל הוא כמובן הפיזיותרפיה. תפקיד הפיזיותרפיסטים הוא קריטי ביותר והם אחראים על אבחון, שיקום ומניעה של בעיות בתנועה, יציבה, תפקוד וכו'

אצלנו יש 5 פיזיותרפיסטים עתירי ניסיון: אילנה, עמית, הדס, ג'ריס ואיברהים.
מומחים בשיקום לאחר אירוע מוחי ותסמונות נוירולוגיות, שיקום ילדים, שיקום אורתופדי ועוד רבים.
ריפוי בעיסוק

ריפוי בעיסוק

איפה היינו בלי המרפאים בעיסוק המדהימים שלנו בGRC?

תפקיד המרפאות בעיסוק הוא קריטי ביותר והן אחראיות על אבחון, טיפול קוגניטיבי, פיזי ושיקום כף היד. כמו כן הן מסייעות בחזרה לנהיגה, לבישול, עצמאות בלבוש ובחיי היום-יום ועוד.

אצלנו יש 4 מרפאים בעיסוק עתירות ניסיון: איהאב, מוחמד, סאברין ושהרזאד.
בין המומחיות שלהם: טיפול בילדי CP ואוטיזם, ויסות חושי, טיפול לאחר אירוע מוחי או פגיעה אורתופדית ועוד ועוד.
קלינאות תקשורת

קלינאות תקשורת

תפקיד קלינאי התקשורת הוא חיוני ביותר והם אחראים על אבחון, טיפול בתקשורת ובביטוי, שיפור השמיעה, טיפול בבליעה, עוצמת קול ונשימה.


שיר וטארק הם קלינאי התקשורת האלופים שלנו המומחים הן בטיפול בילדים והן במבוגרים.
בין תחומי המומחיות שלהם: תקשורת חליפית באמצעות אייפד, שליפה, שפה, בליעה ועוד ועוד.
טיפול רגשי- סוציאלי

טיפול רגשי- סוציאלי

תפקידם של העובדים והעובדות הסוציאליים הוא מאוד רחב וכולל בתוכו סיוע במיצוי זכויות של מטופלים בכל הקשור לקצבאות והטבות מביטוח לאומי, משרד הרווחה או העירייה.
בנוסף, העובד הסוציאלי עוזר למצוא מסגרות להמשך כמו חוגים, סיוע במציאת עבודה, מסגרת טיפולית ועוד.
כמו כן, הוא מסייע בפן הרגשי למטופל להבין את מציאות חייו החדשה ולהתרגל אליה.

מאריא היא המטפלת רגשית- סוציאלית שלנו ובארגז הכלים שלה שיטות טיפול רבות לילדים, נוער, משפחות, מבוגרים, קשישים ובני ובנות זוג.

תזונה קלינית

תזונה קלינית

השילוב של מתן כלים לאורח חיים בריא הוא כמעט ברור מאליו כצירוף אינטגרלי לתהליך השיקומי. ישנם מקרים, כמו אירוע מוחי, בו אורח חיים לא מיטבי היה אחד הסממנים לאירוע שלאחריו נדרש שיקום. כמו כן, במקרים של תסמונות מולדות, כריתות, אונקולוגיה ועוד ישנה השפעה ישירה על המשקל.

אצלנו בGRC, סיגל חובב היא הדיאטנית הקלינית המדהימה שלנו, היא מתמחה בעודף משקל, בעיות השמנה, הפרעות אכילה, תת- משקל, אנורקסיה, בריאטריה, הכוונה לאורח חיים בריא, טיפול תזונאי קליני ועוד רבים.
רפואת שיקום

רפואת שיקום

רופאי השיקום הם מנהלי השיקום בישראל. תפקידם הוא לתכלל את תוכנית השיקום. מצד אחד, הם מייעצים ומסייעים למטופל ולמשפחתו כיצד לחזור באופן מיטבי לעצמאותו ולהעלות ככל הניתן את איכות חייו ומצד שני, הם מדריכים ומובילים את הצוות הפארא- רפואי כדי שכולו יעבוד בסינכרון קפדני.

רופא שיקום טוב ומנוסה הוא הכרחי לתהליך שיקומי טוב, המקצועיות שלו היא המקצועיות של הצוות. לשמחתנו, זכינו בד"ר עפר קרן, רופא שיקום משכמו ומעלה. הן במקצועיות ובניסיון מהמעלה הראשונה ובעיקר- בגישה אמפטית ואנושית שמסתכלת בגובה העיניים.

כלבנות טיפולית

כלבנות טיפולית

צלצלו 8363* או מלאו את הפרטים:
* שם:
* דוא"ל:
טלפון:
עיר/ישוב
נושא הפניה:
נא לפרט את הפניה
מאשר קבלת דיוור